SKOPJE: 4-dňový výlet už od 56€(letenky+ubytovanie)

Skopje , Macedónsko

Posledný lacný tip na Bukurešť, kedy ste za 4 dni v Bukurešti za letenky a ubytovanie zaplatili čiastku pod 50€/osoba mal celkom úspech. Dnes tu teda pre vás máme ďalšie balkánske mesto – Skopje. Za letenky a ubytovanie na 4 dni zaplatíte iba 56€!

Letenky do Skopje

Do Skopje lieta pravidelne linka spoločnosti WizzAir s odletom z letiska v Bratislave

Letenky do Skopje za najnižšiu cenu 20€ sú dostupné v jedinom termíne 4-8.december 2016. Cena platí či ste členom Wizz Discount Club alebo nie ste. 

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Skopje
20€
4-8.12.2016

Tip na ubytovanie

Main Square Apartments – Public Room Anja – najlepšia voľba v pomere poloha/cena/kvalita. Nachádzate sa v centre mesta, čo znamená, žiadne dodatočne náklady na dopravu sem, za ubytovanie zaplatíte na 4 noci iba 72€ za izbu pre dvoch – 36€ osoba, 9€/osoba/noc a zariadenie má fajn hodnotenie 7,8/10. 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky SkopjeUbytovanie Skopje

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)