KANÁRSKE OSTROVY: Gran Canaria za 108€

Gran Canaria

Vo väčšine európskych destinácii už skončila sezóna a ak hľadáte vhodnú destináciu kam si ísť v týchto týždňoch oddýchnuť, do úvahy pripadajú napríklad Kanárske ostrovy.

A my tu pre vás jednu zaujímavú ponuku na ostrov Gran Canaria máme. Za spiatočné letenky s odletom z viedenského letiska zaplatíte iba 108€!

Dostupné sú konkrétne 2 termíny – jeden kratší 12.10.2016-19.10.2016 a druhý dvojtýždňový 12.10.2016-26.10.2016.

Letí sa so spoločnosťou NIKI. Rezervácia prebieha na stránkach nemeckej Expedie. Ak aj však nemčinu neovládate s pomocou google translate by ste ňou mali prejsť bez problémov. Nič zložité.

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Viedeň
Las Palmas
108€
12-19.10.2016

Tip na ubytovanie

Alcaravaneras Hostel – ubytovanie priamo v Las Palmas. Jedno z najlacnejších ale zároveň dobre hodnotených zariadení. Za izbu pre dvoch na týždeň tu zaplatíte 182€ – 91€/osoba, 13€/osoba/noc.

Manipa Hostel Eco-Friendly – o niečo drahšie ubytovanie, stále však vo všeobecnosti lacná možnosť, ak sa chcete ubytovať v inej časti ostrova. Izba pre dvoch na týždeň vás bude stáť 273€ – 136€/osoba, 19,5€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Gran Canaria

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)