CYPRUS z Viedne – letenky do Paphosu za 30€!

Paphos, Cyprus
Paphos na Cypre

Výlet na Cyprus s odletom z Viedne. Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky do Paphosu už za 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letieť je možné v termíne 13-20.01.2025. V pondelok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Počas rovnakého obdobia počas minulého roka vystúpali počas všetkých dní teploty v Paphose na 16-20°C. 

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Paphos
30€
napr. 13-20.01.2025

Tip na ubytovanie

Artemis Cynthia ComplexUbytovanie v Paphose s tisíckami pozitívnych hodnotení s priemerom 8,8/10. Apartmány majú kuchynku, kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. Parkovanie je bezplatné. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 324€ – 162,00€/osoba, 23,14€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 13-20.01.2025 si viete požičať auto od 113€ aj s poistením. To pri dvojici vychádza na 56,50€/osoba, 8,07€/osoba/deň. Pri štvorici 28,25€/osoba, 4,04€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?