ČIERNA HORA počas augusta – letenky od 40€!

Čierna Hora, Perast

Čierna Hora taktiež oznámila svoje otváranie už od júna a tak tu pre vás máme tip na výhodné letenky počas leta.

Počas augusta sa dajú kúpiť letenky do Podgorice už od výborných 40€ ak máte kúpené členstvo Wizz Discount Club, prípadne za 60€ ak členstvo kúpené nemáte.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 3-10.8.2020, no za dvojciferné ceny viete kúpiť letenky počas viacerých letných termínov.

Kalendár termínov nájdete napríklad na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm.

Navyše naše odporúčanie je prikúpiť si aj službu Wizz Flex, vďaka ktorej si budete môcť v prípade potreby prebookovať let na iný termín – alebo vám vrátia peniaze vo forme kreditu na WizzAiru účet a zarezervujete si niečo úplne iné. Cena je 24€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Podgorica
od 40€
3-10.8.2020

Tip na ubytovanie

MC Apartments – ubytovanie so skvelým hodnotením 9,4/10 a bezplatným stornom až do 28.júla 2020(odlieta sa 3.8.2020) cez Booking. Piesočnatá pláž sa nachádza 600 metrov od ubytka. Za 7 nocí dáte ako dvojica iba 176€ – 88€/osoba, 12,5€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Čiernej Hore na tejto stránke. Možností sú tisíce.

letenky z Viedne do Podgorice

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)